По проханням працюючих, нам здається, навіть кілька разів у коментарях просили розповісти про те, як можна оздобити поріг балкона під час ремонту. Будемо виправлятися та розповімо можливі варіанти та як ми це робимо (те, як ми це робимо, відзначили та показали у каруселі).
Залишити так і пофарбувати
Зовнішньо найпростіший і недорогий варіант. Але це залежить від виконання. Такий варіант підходить для тих, хто хоче зробити загальний мінімалізм. Фарбувати сам поріг потрібно окремою фарбою – краще брати мийку, стійку до зношування фарбу, є навіть спеціальна фарба для підлоги. Звичайна фарба для стін не підійде – часте миття вона не витримає. Не забувайте про куток на порозі, щоб не відрізати кути. З естетичних міркувань його краще робити прихованим або в крайньому випадку непомітним у відтінок стін.
Такий поріг не найпрактичніший варіант – великі навантаження такий поріг може і не витримати і втратити першозданний вигляд.
Пластиковий поріг
Найпопулярніший і бюджетний варіант. Нічого поганого в цьому варіанті немає. Якщо підвіконня пластикові, то і поріг зовсім можна зробити з такого ж куска підвіконня.
Повторюємо покриття підлоги.
Створює візуальне відчуття підступіння. Не забувайте, що ламінат, паркет і інженерна дошка – це шарові матеріали, залишати їх різ на поверхні відкритим неприємно і не практично. Тому і тут також потрібен куток під колір підлоги або стін. Вирізати без кутка можна лише масивну дошку. Доглядати за таким порогом нескладно – той самий пол.
Плитка
Практично і зручно. Можна зробити непомітним і підібрати плитку у кольорі стін або вибрати щось відмінне. Тут уже справа фантазії та конфігурації балкона.
Деревяний поріг
Це один із улюблених варіантів. Оброблене дерево не боїться води. Раз в 2-3 роки потребує обробки масловоском. Краще не використовувати для обробки лак, оскільки він з часом некрасиво відколюється кусочками і виглядає не так естетично.